....Spatřit svět v zrnku písku a nebe v divoké květině. Zachytit nekonečno v dlani a věčnost v jedné hodině....

Smíšené pocity...fakt blázen

7. ledna 2007 v 21:27 | Numi |  Barevná
Nejsem nermální...taky jsem o sobě nikdy netvrdila opak

Posledí dobou vážně nejsem...tak nějak...nevím, jak to popsat. Prostě mám pocit, že ti lidé, které mám tak ráda mi nerozumí a ti, ke kterým nemám tolik blízko mě chápou.
A to mě docela znepokojuje.
Ale poslední dobou se víc kamarádim s několika lidmi, s kterými jsem tomu za ty 3 poslední roky moc nedala.
A jedna/jeden mi je prostě bližší ale jen jako kamarád. Jenže už je leden...rok 2007...za půl roku končím na základce a prostě mě to drtí, když vím, že už to nebude jako teď.
Šest měsíců je sakra krátká doba. Setkala sem se i s názorem, že na střední je to lepší a když to někde řeknu, nemaj ze mě pocit, že jsem ještě dítě, jako teď když chodim na základku. Lidi, mě je vážně jedno co si myslej ti ostatní,
já jenom nechci ztratit lidi, který mám tolik ráda, proto bych se klidně tak z poloviny vrátila o rok z5. Z poloviny, protože bych se vrátila jenom do data 7.1.2006, ale chtěla bych tam být taková jako jsem teď, s tím co vím teď, a s těmi, s některými se znám teď a předtím jsem o nich neměla ani tušení.
Prostě neustále stojím na bodu fantazie. Někdy si nejsem jistá, jestli si to všechno nevymíšlím. A taky i když jsem si vím, že se spousta věcí nikdy nemůže stát, neustále věřim, že možná jednou.Blázen...Prostě blázen...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pleidwaag pleidwaag | 13. ledna 2007 v 21:07 | Reagovat

Taky mívám chvíle, kdy bych se ráda vrátila..třeba o dva roky zpátky..na základku..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama